GoSun Brew Tasarımıyla Her Yerde Kahve Keyfi

GoSun, güneşten gelen enerjiyle her an kahve hazırlamanızı sağlayan tasarımıyla karşınızda. Bir kahve kupası daha ne kadar işlevsel olabilir? GoSun Brew ile artık istediğiniz her yerde çay kahve keyfinin tadını çıkarabilirsiniz ve güneş enerjisiyle cihazlarınızı şarj edebilirsiniz.

InHabitat’ta yer verilen makalede belirtildiği üzere, taşınabilir lavabodan güneş enerjisiyle çalışan fırına kadar farklı kategorilerde ürünleri piyasaya sunan GoSun, şimdi de güneşten yararlanarak her yerde kahve yapan seyahat kupası fikrini hayata geçirdi. GoSun Brew adını taşıyan bu ürün ile nereye giderseniz gidin kolayca çayınızı kahvenizi hazırlayıp yudumlayabilirsiniz.

İçeceğinizi yudumlarken elektrikli cihazlarınızı şarj edebilirsiniz.      
Görseller: © GoSun

Sık sık doğaya giden, kamp yapan ve şebeke sisteminden uzakta vakit geçiren herkesi yakından ilgilendiren bu tasarım fikri, Kickstarter’da başarılı bir şekilde fon desteği bularak geliştirildi. GoSun Brew adlı bu kupa pratikliğine sahip kahve makinesi tasarımı, güneşten saatte 266 watt enerji sağlayan güç kaynağı ile tam sekiz kahve servis etme kabiliyetine sahip. Ancak, bununla da sınırlı kalmayıp bir diz üstü bilgisayarı üç kez, akıllı telefonu ise yirmi iki kez şarj edebiliyor. Hafif tasarımıyla gittiğiniz her yerde yanınızda götürebileceğiniz çözüm, sırt çantanıza da kolayca sığabilir. Bu kompakt tasarım, son zamanlarda gördüğünüz en pratik ürün olabilir.

GoSun Brew, 12 voltla çalışan su ısıtıcı ile French presi bünyesinde bir araya getiren bir seyahat kupası olarak tasarlandı. Kullanım özelliğiyle de taşınabilir kahve makinelerinden açık ara daha pratik. Tüm bu özellikleri bir kupada birleştirerek her şey dahil bir mobil çay kahve hizmetini kullanıcılara sunuyor. Ateş yakmaya veya çalışması için elektrik kullanmaya ihtiyaç duyulmadığından dolayı sık sık meydana gelen orman yangını felaketleri düşünüldüğünde çevre ve doğal hayatın korunması bakımından son derece güvenli. Kahvenizi yaparken ve cihazlarınızı şarj ederken bütünüyle yeşil enerji kullanmanızı sağlıyor. Doğaya gittiğinizde sizi çay kahvesiz bırakmadığı gibi, tabiatı da tehdit etmeyen gezegen dostu bir alet kendisi. Taşıması son derece pratik bir çözüm olarak dağda bayırda size eşlik etmeye aday.

Pratik kullanımıyla farklı bir alternatif.        Görseller: © GoSun

Öncelikle kampçılar ve küçük ev gibi şebeke sistemi dışında yaşamayı tercih eden kullanıcılar için cazip görünmekle birlikte GoSun Brew, aynı zamanda elektrik kesintisinin sık yaşandığı yerlerde ev ve ofisleriniz için de oldukça kullanışlı bir tasarım olabilir. Güneş enerjisi kullanımıyla sürdürülebilirliğe katkı sağlayan ürün, kullanışlı olduğu kadar tasarruflu da olabilir. Hem gezegenimiz hem de bütçemiz için avantajlı ürün, yeni nesil kahve makinelerinde çığır açabilir.

Kickstarter üzerinde fon hedefini aşarak başarılı olan tasarımın Nisan 2021 itibariyle raflarda yerini alması öngörülüyor. Bu yeni gelişme ilginizi çektiyse haberin devamına buradan ulaşabilirsiniz. Kullanışlı ürünleri piyasaya süren GoSun markasının sunduğu seçenekleri buradan inceleyebilirsiniz. Bu pratik kahve kupası sayesinde, vay efendim ben dağdaydım, ormandaydım, demeden gittiğiniz her yerde kahvenizi alıp yazılarımızı okumaya gelebilirsiniz. Hayatı kolaylaştıran esin kaynağı tasarımlarla karşınızda olmaya devam edeceğiz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s